Kongresová sálaRECEPCIA
24 hodinový servis, údržba, reklamácie, skipasy, vstupenky, informácie, denná tlač, vinotéka, káva, požičovňa všetkých športových potrieb či DVD, knižnica...


OUTDOOR
21.000 m2 pre Váš relax, multifunkčné ihrisko na tenis, futbal, volejbal…, detské ihrisko, jazierko, altánky na grilovanie, chipping & putting green – golfové cvičisko, externé parkovacie miesta, osvetlený a bezpečný areál.

SaunaMIELE LOUNDRY
Zabezpečíme pre Vás čistenie akejkoľvek bielizne, štandardom na aký ste zvyknutí v obľúbených hoteloch pomocou profesionálnych strojov Miele.

CONGRESS
Kompletne vybavená kongresová miestnosť pre cca 50 ľudí, s maximálnou variabilitou interiéru a nekonečnými možnosťami usporiadania. Čo poviete na malú kinosálu?

REVOLUTION LOBBY BAR
SpaNa základe dlhoročných skúseností v gastroprevádzkach sme pre Vás otvorili pobočku renomovaného baru Revolution, s viac ako 200 prémiovými značkami alkoholu, cocktaily, denne raňajkové menu, či kompletné cateringové služby. Skvelé miesto v prípade väčšej návštevy u Vás doma…
   

HEALTH RELAX
Vieme, aké je dôležité relaxovať… nechajte sa zlákať do úžasných priestorov wellness centra s exteriérovou terasou. Máme pre Vás klasickú fínsku saunu, parnú saunu, infra saunu, relaxačnú miestnosť, externú vaňu, kde sa pohodlne zmestíte aj so svojimi známymi a pohárikom kvalitného sektu. Samozrejmosťou je úplne nádherný výhľad na Tatry.

FFitnessITNESS CENTER
O výber zariadení a skladbu cvičení pre získanie kondície sme sa obrátili na profesionálov HAMMER Sport AG a Finnlo.

MEDIA
Všetky byty sú vybavené digitálnou televíziou (60 tv a 10 rádio staníc) a takisto vysokorýchlostným internetom, kúrenie je možné ovládať prostredníctvom SMS, samozrejmosťou je alarm.

Pre deti

4 KIDS
Detský kútik, lyžiarska škola, golfová škola, au-pair služby, detské ihrisko, pingpongový stôl, dokonca kúsok od nás je aj Golfové gymnázium…

 

BEAUTY
Robte vždy niečo pre seba. Vychutnajte si v našom relaxačnom health centre bio zábaly, bylinkové kúpele či masáže s exkluzívnou kozmetikou z Mŕtveho mora.